fbpx

Jesienna promocja

Ruszyły zapisy do cyklu zajęć „6 tygodni z pilatesem” w Szczawnicy (Pienińska Uzdrowiskowa Klinika Rehabilitacji i Leczenia Bólu, ul. Zdrojowa 4) i Nowym Targu (Siłownia Fitness Club Sfinks, Aleja 1000lecia 44c).

„6 tygodni z pilatesem” to program dla osób, które nigdy nie miały styczności z pilatesem lub chcą wrócić do treningów po dłuższej przerwie. Program obejmuje 6 treningów, w trakcie których ćwiczący uczą się podstaw metody, między innymi właściwego ułożenia ciała, stabilizacji regionu lędźwiowo-miednicznego (tzw. stabilizacji centrum), oddychania żebrowo – przeponowego.

Zajęcia będą odbywały się raz w tygodniu przez okres 6 tygodni. Warunkiem rozpoczęcia cyklu jest zgłoszenie się min. 6 chętnych osób. Grupa może liczyć maksymalnie 10 osób.

Każdy, kto zadeklaruje chęć uczestnictwa w programie „6 tygodni z pilatesem” oraz uiści stosowną opłatę, może umówić się na darmową sesję indywidualną w moim studio lub w swoim domu.

Wykupienie karnetu na 4 lub 8 treningów personalnych (sesje jedno- lub dwuosobowe) również uprawnia do skorzystania z promocji.

Sesja trwa 90 min. i obejmuje jednostkę treningową, czyli ok. 60 min. ćwiczeń oraz rozmowę, w trakcie której zapytam o problemy zdrowotne, ocenię postawę oraz porozmawiamy o celach jakie Pani/Pan chciał(a)by osiągnąć poprzez treningi.

Inwestując 120 zł – tyle kosztuje uczestnictwo w programie „6 tygodni z pilatesem” zyskujesz 60 zł – tyle kosztuje jednorazowe wejście na sesję indywidualną, którą otrzymasz w prezencie.

Ceny karnetów na treningi personalne (jedno- lub dwuosobowe) są podane w zakładce „cennik” http://kioskruchupilates.com/cennik/

Promocja trwa do końca roku 2018

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

search previous next tag category expand menu location phone mail time cart zoom edit close